Sausio mėnesio renginiai Biržų kultūros centre

2019-01-03 | Kategorija:
Kada:
2019-01-11, 18:00 – 2019-01-30, 19:00
2019-01-11T18:00:00+02:00
2019-01-30T19:00:00+02:00

Sausio 11 d. 18 val. kino drama „Tarp pilkų debesų“ . Filmas sukurtas pagal lietuvių kilmės amerikiečių rašytojos Rūtos Šepetys to paties pavadinimo romaną. Ši knyga tapusi „The New York Times“ bestseleriu, išleista daugiau nei 50 šalių, visame pasaulyje jos parduota per milijoną kopijų. Filmo režisierius – Los Andžele gimęs ir užaugęs Marius Markevičius. Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų. Trukmė 1 val. 38 min. Cenzas N-13.  7–12 metų vaikams būtina suaugusiojo palyda. Bilieto kaina – 5 Eur.

Kaunas, 1941-ieji. Penkiolikmetė Lina Vilkaitė svajoja studijuoti dailę, atostogauti prie jūros ir nueiti į pasimatymą su patinkančiu vaikinu. Tačiau birželio 14-osios naktį visas svajones ranka nubraukia stiprūs sovietų kariškių smūgiai į duris. Lina kartu su jaunesniu broliu ir mama įgrūdami į gyvulinį traukinio vagoną ir išremiami į Sibirą, kaip ir tūkstančiai kitų lietuvių…

Sausio 18 d. 15 val. šiuolaikinio šokio festivalis  „Agaro žiedas”.  Renginys nemokamas.

Sausio 24 d. 18 val. kino komedija „Tarp mūsų, mergaičių”. Režisierius – Kęstutis Gudavičius. Vaidina: Ineta Stasiulytė, Rimantė Valiukaitė, Gabriele Malinauskaitė-Rudzienė, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Aušra Štukytė, Rasa Marazaitė. Filmas lietuvių kalba, be subtitrų. Trukmė 1 val. 30 min.   Bilieto kaina – 5 Eur.

Populiariausių Lietuvoje komedijų „Tarp mūsų, berniukų…” ir „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ režisierius šįkart nusprendė nukreipti žvilgsnį į dailiąją lytį. Juk visiems smalsu, apie ką kalba moterys, kai jų negirdi vyrai!..

Sausio 25 d. 18 val. tarptautinis projektas – miuziklas „Baltijos Karmen”. Projekte dalyvauja tarptautinių festivalių laureatai, solistai: Laimonas Bendaravičius ir Edgaras Davidovičius, ispanų kilmės dainininkė ir flamenko šokėja Anna Dribas, tarptautinių šokių laureatai: Deividas Meškauskas, Katerina Voropaj, Justas Girdvainis ir Eglė Konopliovaitė, muzikantai: smuikininkė Gabriela Aniola ir gitaristas Artur Sabilo. Bilietų kaina: 1–11 eilėse – 12 Eur, 12–16 eilėse – 11 Eur, 17–18 eilėse –10 Eur.

Miuziklą sukūrė žinomas prodiuseris, legendinės grupės „Hiperbolė“  įkūrėjas Viktoras Prapras. „Baltijos Karmen“ pasirodymai jau vyko Ukrainoje, Latvijoje ir Estijoje.  Šis įspūdingas šou – tai dainos, šokio ir muzikos šventė, kurioje originaliai interpretuojamas nemirtingas George Bizet kūrinys, skamba gražiausi populiariosios klasikos kūriniai, žiūrovus keri įspūdingi sceniniai rūbai, spalvinga scenografija, šviesos efektai.

Sausio 26 d. 15 val. kapelų šventė „Grok, Jurgeli“. Bilieto kaina – 8 Eur, koncerto dieną – 10 Eur.

 

Sausio 30 d. 17 val. 30 min. į  koncertą „Skambanti akvarelė“ kviečia Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai. Renginys nemokamas.

Kasa dirba: antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį  9–11 ir 12– 15 val.; penktadienį  9–11 ir  12–13 val.,; šeštadienį  9–11  val. ir  1 val.  iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos. Telefonu bilietų neužsakome. Bilietai nekeičiami. Pinigai už bilietus grąžinami tik tuo atveju, jei renginys neįvyksta arba data nukeliama. Kasos tel. 98 450) 32513.

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.