Renginiai Biržų kultūros centre

2018-10-18 | Kategorija:
Kada:
2018-10-19, 18:00 – 2018-11-30, 19:00
2018-10-19T18:00:00+03:00
2018-11-30T19:00:00+02:00

Spalio 19 d. 18 val. Kriminalinė kino komedija „Pliusas”. Žiūrovams nuo 16 metų. Lietuvių kalba, be subtitrų. Trukmė – 1 val. 30 min. Vaidina: Mindaugas Papinigis, Martynas Kavaliauskas, Ineta Stasiulytė, Hana Šumilaitė, Ramūnas Šimukauskas, Artūras Orlauskas, Donatas Šimukauskas, Gabrielė Malinauskaitė, Birutė Prekevičiūtė, Daiva Lebeliūnaitė, Aurimas Meliešius, Ridas Žirgulis ir kiti. Bilieto kaina – 4 Eur.

 

Spalio 20 d. 15 val. Atvira Lietuvos–Latvijos kultūrizmo ir fitneso taurė 2018 . Bilieto kaina – 7 Eur.

 

Spalio 23 d. 18 val. J. Miltinio teatro 2-jų dalių komedija „Paskutinysis iš aistros kamuojamų meilužių”. Režisierius G. Gabrėnas. Vaidina: Albinas Kėleris, Asta Preidytė, Eleonora Koriznaitė, Ligita Kondrotaitė. Trukmė – 2 val. 30 min. Bilieto kaina – 9 Eur. Studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems ir grupėms, perkančioms ne mažiau kaip10 bilietų, – 7 Eur.

 

Amerikiečių dramaturgo Neilo Saimono komedija, kurioje kuklus padorus, tvarkingas žuvies restorano šeimininkas virsta „kietu“ vyruku po to, kai užsimano patirti „kvapą gniaužiantį“ meilės nuotykį. Kiek nepatogumų ir skrupulų turi įveikti šis pusamžis niujorkietis, turintis literatūrinių ambicijų ir visiškai nepažįstantis gyvenimo, vykstančio už restorano durų! Trys pretendentės į „meilės objektą“ – tai savotiška gyvenimo mokykla, „intensyvūs pažinimo kursai“, kurių metu gabusis mokinys virsta tuo, kuo net įsivaizduoti negalėjo – savimi pasitikinčiu, geidžiamu meilužiu, skiriančiu pasimatymą net… savo žmonai

 

Spalio 30 d. 18 val. valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva” ir folkloro grupės „Žalvarinis” koncertas „Švęskime laisvę”. Kūrybinė grupė: režisierius ir choreografas Donatas Bakėjus,  kompozitorius ir aranžuotojas Robertas Semeniukas, kostiumų dailininkė Daiva Samajauskaitė, solistė Sigita Jonynaitė, dirigentas dr. Egidijus Kaveckas. Koncerto trukmė – 1 val. 30 min. Bilieto kaina 1–9 eilėse – 9 Eur, 10–16 eilėse – 8 Eur, 17–18 eilėse – 7 Eur.

Minint Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį savo pajėgas sujungė du veržlūs ir profesionalūs kolektyvai – savo veidą ką tik atnaujinęs valstybinis ansamblis „Lietuva“ ir daugeliui gerai žinoma folkloro grupė „Žalvarinis“. Naujoje programoje vyrauja pakili nuotaika. Čia supinti autentiški lietuvių liaudies dainų tekstai, tautinių šokių elementai ir liaudies instrumentų skambesys. Senųjų liaudies dainų tematika kuriamos muzikos, šokio ir dainų interpretacijos – tai seno ir naujo, modernaus ir veržlaus sąveika, kuriai gimti padėjo kūrybiškas aranžuotojas kompozitorius, gitaristas, folkloro grupės „Žalvarinis“ lyderis Robertas Semeniukas.

 

Lapkričio  3  d. 15 val. animacinė kino komedija vaikams „Du ančiukai ir žąsinas“ . Režisierius Christopher Jenkins. Filmas rodomas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų. Trukmė – 1 val. 31 min.  Bilieto kaina – 4 Eur.

Ko gero, tarp savo pažįstamų turite tokį senbernį vienišių, kurio bambėjimas jau gerokai įgrisęs? Jis vis dar vaizduojasi esąs kietas bičas, nors visi aplink žino – tas peraugęs paauglys jau seniai turėjo suaugti. Toks ir jis – žąsinas Alfis. Visiškai be stabdžių ir jokios atsakomybės, o pulko taisyklės jam atrodo juokingos. Tačiau tai amžinai tęstis negali…

 

Lapkričio 7 d. 18 val. cirko šou visai šeimai „Pabėgimas iš Madagaskaro“. Dalyvauja cirko kolektyvas „Argo“  iš Ukrainos (Mariupolis). Nupieškite bet kurį „Madagaskaro“ personažą, atsineškite į renginį ir gausite dovaną. Bilieto kaina – 8 Eur, su skrajute išankstiniai bilietai –7 Eur. Renginio dieną visų bilietų kaina – 8 Eur. Vaikai iki 3 metų (prižiūrimi suaugusiųjų), neužimant papildomos vietos,  įleidžiami nemokamai.

 

Šaunioji Madagaskaro žvėrelių kompanija netikėtai patenka į cirką. Kaip seksis  liūtui Aleksui, zebrui Marčiui  ir begemotei Glorijai cirke? Ar susidraugaus jie  su kitais žvėreliais? Ką iškrės linksmosios beždžionėlės vaikams? Ir kas atsitiks su veidmainiais pingvinais? Sužinosite apsilankę šioje nuotaikingoje programoje.

 

Lapkričio 9 d. 19 val. šokių vakaras brandaus amžiaus žmonėms. Gros „Kaziuko kapela“. Bilieto kaina – 3 Eur.

 

Lapkričio 10 d. 14 val. pirmasis Šiaurės Lietuvos moterų chorų ir vokalinių ansamblių festivalis „Tokia esu..“, skirtas Lietuvos 100-čiui paminėti. Renginys nemokamas.

 

Lapkričio 15 d. 18 val. „Domino“ teatro spektaklis  „Striptizo ereliai“.

Bilieto kaina 1, 3 eilėse – 15 Eur, 6, 8, 13, 16 eilėse – 12 Eur, 18 eilėje – 9 Eur. Bilietais į likusias vietas prekiauja bilietai.lt

 

Lapkričio 17 d. 15 val. VŠĮ „Teatro projektai“ pristatys 2 dalių  spektaklį  – Gérald Sibleyras „Vėjas topolių viršūnėse“. Režisierius Rolandas Atkočiūnas. Vaidmenis kūria aktoriai Petras Venslovas, Albinas Kėleris, Liubomiras Laucevičius. Trukmė – 2 val. su pertrauka. Bilieto kaina – 8 Eur.

                 

      Spektaklis  sulaukė  puikių  žiūrovų ir kritikų vertinimų respublikiniame festivalyje  „Lietuvos teatrų pavasaris“,   aktoriai ir kompozitorius  apdovanoti  „Fortūna“ diplomais, pelnė pagrindinį prizą Unės Babickaitės profesionalių teatrų festivalyje „Art do“(2018m.)

       Spektaklio herojai – trys ambicingi keistuoliai, trys vyrai iš skirtingų sluoksnių, skirtingų interesų ir tikėjimo. Jie nedaug ką matę, tarytum niekada ir nebuvo jauni. Tačiau nei jie patys, nei autorius jų neapverkia, atvirkščiai – juokas yra pjesės variklis. Nė vienas iš trijų keistuolių, kurių gyvenimo istorijos prabėgs prieš žiūrovų akis, nesiskundžia savo likimu. Jie visi svajoja apie kelionę į kalnus, kur ošia topoliai, kur jų lapijoje žaidžia laisvas vėjas… Jie svajoja apie tai, kas nebegali įvykti, ir kasdien susirenka terasoje, kaip Beketo pjesės veikėjai prie nudžiūvusio medžio, suprasdami, kad kiekvieno jų ateityje — amžinybė. Tai kaip žaidimas, kurį jie žaidžia su malonumu, azartu ir bendrumo jausmu.

 

Lapkričio 21 d. 18 val. lietuviška  kino komedija  „Melagiai“ (2018)

Režisierius Marius Kunigėlis. Vaidina Dainius Kazlauskas, Giedrius Savickas, Edita Užaitė, Brigita Arsobaitė, Liubomiras Laucevičius, Larisa Kalpokaitė, Gediminas Girdvainis ir kt. Cenzas N-13. 7–12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda. Bilieto kaina – 4 Eur.

 

 „Melagiai“ – linksmas, dinamiškas šventinis filmas apie netobulą šeimą, kurioje visų kartų žiūrovai nesunkiai atpažins save. Laukia ir nepaprastai juokingas susidūrimas su Kalėdų Seneliu, ir labai netikėta pabaiga…

Lapkričio 24 d. 15 val. jaunimo liaudiškų  šokių kolektyvų festivalis „Pakol jauni“. Renginys nemokamas.

 

Lapkričio 29 d. 18 val. grupės „Miledi“ įkūrėjo  A Žilinsko (Tonio)  koncertas. Bilieto kaina – 7 Eur, renginio dieną – 9 Eur.

 

Dainų autorius ir atlikėjas Antonijus Žilinskas – Tonis , 9-ame dešimtmetyje itin populiarios grupės „Miledi“ įkūrėjas, po ilgametės pertraukos sėkmingai tęsia solinę muzikinę veiklą. Jo atliekamos nuoširdžios ir melodingos, jausmingos ir romantiškos, uždegančios ir nuotaikingos dainos
patinka tiek vyresniam, tiek jaunesniam klausytojui.

Lapkričio 30 d. 18 val. užburiantis  flamenko šokio spektaklis „Svajonės“ su Sandra Domingo. Bilieto kaina – 8 Eur.

 

Choreografė ir flamenko šokėja Sandra Domingo pristato itin daug artistinių ir fizinių pastangų reikalaujantį flamenko šokio spektaklį „Svajonės“

Ji prisipažįsta, kad šio spektaklio idėja, įkvėpta urugvajiečio poeto Mario Benedetti, leidžia kaskart atlikti mažytę išpažintį apie eilę slaptų troškimų, kurie neturi ribų ir suteikia gyvenimui polėkio.

Išskirtinio dizaino kostiumai, klasikiniai ir ekspresyvūs flamenko šokio elementai, persipinantys su netikėtais ir originaliais scenos raiškos ieškojimais. Spektaklyje skamba Diego Gallego, J. S. Bacho, J. Štrauso ir kitų šiuolaikinių kompozitorių muzika.

 

Biržų kultūros centro kasa dirba antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį   9–11 ir 12–15 val.  Penktadienį – 9–11 ir 12–13 val. Šeštadienį – 9–11  val. ir 1 val. iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos. Telefonu bilietų neužsakome. Bilietai nekeičiami. Pinigai už bilietus grąžinami tik tuo atveju, jei renginys neįvyksta arba data nukeliama. Kasos tel. (8 450) 32513

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.