Biržuose antrojo rinkimų turo neprireiks

2019-03-04 | Kategorija: Krašto naujienos

Pagal Vyriausios rinkimų komisijos paskelbtus išankstinius duomenis, Biržuose savivaldybės tarybų ir merų rinkimuose užtikrintai laimėjo Vyto Jarecko koalicija ,,Vieningi Biržai“,savivaldybės taryboje užsitikrinę 12 mandatų. Koalicijos lyderis Vytas a jau pirmajame ture biržiečių valia buvo išrinktas meru – už jį balsavo 51,90 proc.rinkimuose dalyvavusių rinkėjų. Dabartinis savivaldybės vadovas Valdemaras Valkiūnas surinko Dabartinis savivaldybės vadovas Valdemaras Valkiūnas surinko 25,19 proc.balsų. Jo vadovaujama Lietuvos tautininkų ir respublikonų sąjunga naujojoje taryboje turės penkis atstovus.

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai laimėjo tris mandatus, Lietuvos socialdemokratų partija taip pat tris mandatus. Dar vieną mandatą iškovojo Lietuvos socialdemokratų darbo partija.

Pagal pirmumo balsus į Biržų rajono savivaldybės tarybą turėtų patekti:

Vyto Jarecko koalicija ,,Vieningi Biržai“ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, LR liberalų sąjūdis): Kęstutis Armonas, Viktoras Kurganovas, Dalius Drevinskas, Aidas Vaitkevičius, Stasė Eitavičienė, Vaida Dževečkaitė-Klepeckienė, Vidas Eidukas, Arūnas Remeika, Tomas Četvergas, Mantas Visockas, Petras Plepys. Vytas Jareckas išrinktas meru.

Lietuvos tautininkų ir respublikonų sąjunga:  Valdemaras Valkiūnas, Sigutis Štrėmas, Danutė Martinkėnienė, Vilius Trečiokas, Joana Kvedaravičienė.

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai:  Irutė Varzienė, Arūnas Anskinas, Gražina Kučinskienė.

Lietuvos socialdemokratų partija: Audronė Garšvaitė, Dalius Jakubėnas, Audrius Jukna.

Lietuvos socialdemokratų darbo partija: Ritas Vaiginas.

VRK skelbiami duomenys yra išankstiniai.

18 komentarų to “Biržuose antrojo rinkimų turo neprireiks”

 1. Senovinis parašė:

  „Lietuvos socialdemokratų darbo partija: Ritas Vaiginas''. Gal kas patikslinsite, ar gali miesto taryboje dirbti Vilniuje gyvenantis pilietis? Gal todėl prie jo duomenų gyvenamoji vieta parašyta: „Nenurodyta''. Nesitiki, kad p.Ritas paliks savo apartamentus Vilniuje, apsigyvens bei ieškos darbo Biržuose ir domėsis bei šalins biržiečių problemas… Manau, kad dabar jau liko mažas žingsnelis iki patekimo į seimą, juk iki šiol biržiečiai jam savo balsų neatidavė. Provincija – ne sostinė, tikimybė didesnė.

  • Anšlagas parašė:

   Ritas visada biržiečiais rūpinosi, o biržiečiu būdamas J.Jonušys, net valdžioje sėdėdamas nieko gero dėl Biržų nenuveikė

 2. Rinkėja parašė:

  Dabar Irutė galės važiuoti į Anykščius, ten turi jau kur gyventi. Biržuose namai apleisti kur gyvena.

  • rinkėjas parašė:

   Na tikrai gražu bus jai gyventi Anykščiuose. Bet abejoju ar ji turi Anykščiuose kur gyventi. Gal liks Biržuose.

 3. Rūta parašė:

  Nuoskaudų proveržis 🙂

 4. Vietinis parašė:

  Ačiu Dievui baigėsi arabu šeichu era.

  • Nieko naujo Biržuose parašė:

   Arabų šeichų era baigėsi,prasidės dar didesnių melagių era,kurie jau prieš rinkimus išpylė šitiek purvo, o jų pažadai tai tik muilo burbulas kuris tuoj subliukš.

   • Teta Zita parašė:

    o kurioje vietoje matote purvą. Aš su kaimynka matau tik nuogą tiesą, kuri nepatiko tiek Voldžiui, tiek jo "žmonelei".

    • tetule zita parašė:

     kažkas matyt negerai su aplinkos suvokimu teta zita. gal verčiau kepk bulkutes ir pastumk į šoną politiką. nusibodo šitie gebėtojų ieškojimai, kurių pagrindinis pažadas ką nors pasodinti. norisi pagaliau normalios valdžios …

    • Nesupratu parašė:

     Labai gaila teta Zita, kad neskaitote laikraščių,reikėjo paprašyti gal kaimynė būtu paskaičiusi, tada tikrai būtumėt mačiusi kiek purvo buvo išpilta!

 5. 333 parašė:

  Biržai turi savotišką štampą-su fanfaromis iškelia,po 4 metų su trenksmu nuleidžia. Jarecko vietoje man būtų neramu-juk turi neginčijamą daugumą-teks kažką TOKIO padaryti ir negalės pasiteisinti koalicijos partnerių trukdymu. O jei dar į valdžią prisiims kokius nors Butkevičių,ar Aiduką,tai nelabai kas šviečiasi…

 6. rinkėjas parašė:

  Tai ką dabar Irutė daris?….

 7. Nieko gero parašė:

  Pensininkų taryba.

 8. Rūta parašė:

  12+1 vienas balsas mero iš 25 vietų taryboje absoliuti dauguma. Nereikės nieko iš kitų partijų balsavimui.

 9. Biedris parašė:

  Pastebėjimas kuris verčia susimąstyti.Labai daug balsavusių paštu už Jarecką ir valstiečius.Kai pradedi analizuoti,lyginti su kitais miestais ,tai atrodo pas mus ir gyventojų šimtu tūkstančių daugiau jeigu tiek daug balsavo paštu.Man tai negeras įtarimas,kažkaip įdomiai balsuota,ar tikrai savo valia?

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.