Koncertas pilyje

2019-02-24 | Kategorija: Renginiai

Kovo 3 dieną 15 val. kviečiame į Biržų krašto muziejų „Sėla“, arsenalo salę, kur vyks išskirtinė popietė, kurios metu suspindės Dariaus Žvirblio talentas. Dariaus ir styginių junginys bus pirmą kartą viešai pristatytas Biržų krašto klausytojams. Šiam projektui Darius Žvirblis suvienijo pajėgas su akademinės muzikos profesionalais iš Klaipėdos: styginių kvartetu, kuriame muzikuoja: Sandra Dirgėlaitė (I smuikas), Alvita Timašiova (II smuikas), Jurgis Karbauskis (violončelė) ir Edvinas Kaziukaitis (altas). Prie muzikantų prisijungė ir perkusijos meistras Michailas Denisenko.

Darius Žvirblis – dainų ir tekstų autorius, grupės „Atika” įkūrėjas ir vokalistas, savo laiku įrašęs populiariosios muzikos klasika tapusius kūrinius „Tu Esi (Ir Šito Gana)“, „Ilsėkis Ramybėj“, „Tebūnie, Kas Buvo“.

Dariaus dainas  aranžavo ir pritaikė styginių kvartetui su perkusija jauna kompozitorė Sandra Dirgėlaitė. „Jeronimui, Eduardui Ir Vyriškiui Su Abitu“, „Indigo Vaikams“, „Po Visko“ ir visa eilė be galo paveikių kūrinių, prabangiai aranžuotų ir intymiai išreikštų.

Emocija, prasmė bei melodija yra pagrindiniai šio projekto elementai, todėl aukštos prabos koncertą garantuoja scenoje grosiantys profesionalūs muzikantai. Ką jau kalbėti apie „senovinę” Biržų pilies erdvę, kurioje muzika suskamba dar jaukiau ir ypatingiau…

Na, o būsimų švenčių proga atlikėjai ruošia muzikinę dovaną – kompaktinę plokštelę, kurioje skambės visos Dariaus Žvirblio ir styginių kvarteto dainos. Kompaktinė plokštelė bus pristatyta kovo 3 dieną Biržų krašto muziejuje, arsenalo salėje (J. Radvilos g. 3, Biržai).

Bilietus į renginį prašome įsigyti  Muziejaus bilietų kasoje. Kaina 6 €.

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.