Biržų rajonas – sėkmingiausia 2018 metų turizmo traukos vietovė

2019-01-28 | Kategorija: Krašto naujienos

Jau penktus metus iš eilės sausio mėnesį tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos ,,Adventur“ metu skelbiami  „Turizmo sėkmingiausieji“ – labiausiai stebinę, ryškiausi ir sulaukę gausaus turistų būrio. Dešimtyje nominacijų –  30 Turizmo departamento, turizmo asociacijų ir turizmo profesionalų atrinktų nominantų. Balsą atiduoti galėjo kiekvienas svetainėje turizmosekmingiausieji.lt iki 2018 m. gruodžio 30 d. Pasibaigus viešam balsavimui internetu, šventiniame šių metų sausio 25 d. renginyje Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“ išdalinti 2018 m. Lietuvos ,,Turizmo Oskarai“.

Sėkmingiausia 2018 metų turizmo traukos vietove  tapo Biržų rajonas, nugalėjęs Marijampolę ir Kauno rajoną.

Apdovanojimas – tradicinė vėtrungė – įteiktas Savivaldybės merui Valdemarui Valkiūnui. Meras ir jo pavaduotoja Irutė Varzienė aplankė parodoje eksponuojamą Biržų turizmo informacijos centro stendą.

 Šių metų parodos tema – ,,Potyrių turizmas“. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus,  poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir perka ne turizmo produktą, o unikalią emocinę patirtį. Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams šiandien siūlo Lietuva? Biržiečių parengtas stendas sausio 25–27 d. laukia besidominčių žygiais, kelionėmis, turizmo galimybėmis Biržų krašte.  

Kitų „Turizmo sėkmingiausieji“ nominacijų nugalėtojai

Sėkmingiausiu 2018 metų turizmo ambasadoriumi paskelbtas fotografas Marius Jovaiša.

Sėkmingiausio 2018 metų turizmo produkto titulą gavo Pakruojo dvaras.

Sėkmingiausias 2018 metų kelionių organizatorius – UAB „Baltic Bike Travel“,

Sėkmingiausio 2018 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjo vėtrungė atiteko „Eglės“ sanatorijai Birštone,

Sėkmingiausiu 2018 metų žiniasklaidos projektu, skatinančiu turizmą, paskelbta Socialinė platforma www.welovelithuania.lt.  

Sėkmingiausia 2018 metų turizmo iniciatyva didele balsų persvara išrinktas visą Lietuvą užkariavęs projektas „Surink Lietuvą“.

Sėkmingiausias 2018 metų apgyvendinimo paslaugų teikėjas – viešbutis „Pacai“.

Sėkmingiausiu 2018 metų kaimo turizmo paslaugų teikėju pripažinta kaimo turizmo sodyba „Pas Vytą“.

Sėkmingiausias 2018 metų turizmo informacijos/lankytojų centras – VšĮ „GO Vilnius“.

Speciali vėtrungė už inovatyvumą įteikta „Kaunas 2022” komandai. 

Pagal Biržų rajono savivaldybės informaciją

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.