Sporto šventėje – akibrokštas rajono valdžiai

2018-09-04 | Kategorija: Palėpė

Varžybų triukai.

Asociacija „Sportuok ir progresuok“ rugsėjo pirmosios proga Biržų jaunimui surengė dar vieną sporto šventę. Šį kartą vyko gatvės krepšinio turnyras „3×3“ bei naujajame „Skateparke“ triukus demonstravo ir varžėsi vieni pajėgiausių Lietuvos ir Latvijos BMX dviračių sporto entuziastai. Kadangi pastarojo renginio Savivaldybė neparėmė, organizatoriai neleido pasisakyti ir nepriėmė dovanos iš rajono mero Valdemaro Valkiūno.

Krepšinio aikštelėje varžėsi devynios krepšininkų komandos. Dalyviai atvyko iš Vilniaus, Panevėžio, Rokiškio, Biržų. Biržiečių turnyre buvo šešios komandos.

 

Pirmąją vietą turnyre iškovojo biržiečių komanda „Gaišals“, antra buvo rokiškėnų „Roksala“, trečiąją vietą iškovojo vilniečių komanda „Happy friends“. Biržiečių komandoje žaidė Aurimas Jocius, Tadas Jarašiūnas, Nerijus Tuomas ir Mantas Klišys. Naudingiausiu turnyro žaidėju tapo Aurimas Jocius.

Gatvės krepšinio turnyro nugalėtojai biržiečių komanda „Gaišals“.

Taip pat vyko tritaškių mėtymo bei metimo nuo aikštelės vidurio, estafečių turnyrai.

Asociacijos „Sportuok ir progresuok“ vadovas Danielius Kerbelis sakė, jog tai buvo vienas geriausių asociacijos rengtų turnyrų, nors jame ir nebuvo daug dalyvių. Turnyrą rengti padėjo patirties tokioje veikloje turintis pandėlietis Martynas Karaliūnas. Renginį rėmė TŪB „Rinkuškiai“, UAB „Biržų duona“, „Maistas sportui“, Kaštonų pagrindinė mokykla – šio renginio partnerė. Savivaldybė šiam renginiu skyrė 250 eurų, nes asociacija parašė projektą. Dalyvius šiame turnyre sveikino rajono meras Valdemaras Valkiūnas.

Tačiau BMX dviračių varžybose organizatoriai merui kalbėti neleido ir dovanos, šakočio, iš jo nepaėmė. Danielius Kerbelis sakė, jog Savivaldybė žadėjo remti varžybas, tačiau pažadų netesėjo. Neva, jie nepateikė renginio sąmatos. Organizatoriai teigė sąmatą pateikę. Nesulaukę rajono valdžios palaikymo, organizatoriai kreipėsi pagalbos į rėmėjus ir jos sulaukė.

Varžybų triukai.

BMX dviračių varžybose dalyvavo aštuoni vieni pajėgiausių Lietuvos ir Latvijos sportininkų. Jie atvyko iš Vilniaus, Palangos, Kauno, Panevėžio, Biržų, Ventspilio (Latvija). Biržams atstovavo Svajūnas Širmelis.

Varžybas laimėjo palangiškis Devidas Butkovas. Jis dalyvauja ir tarptautinėse BMX varžybose, kuriose atstovauja Lietuvai. Antrąją vietą iškovojo kaunietis Martynas Lagauskas, trečiąją – Ernests Šulcs (Latvija). Geriausio triuko apdovanojimas taip pat atiteko Deividui Butkovui.

Varžybų metu taip pat vyko gatvės akrobatų pasirodymas, estafetės „Skateparke“ ir pan.

Renginį vedė iš televizijos ekranų pažįstamas Mindaugas Ponomariovas.

Organizatoriai džiaugėsi, kad į BMX varžybas susirinko daugiau žiūrovų nei į krepšinio. Vadinasi, ši sporto šaka biržiečiams įdomi. Varžybas komentavo ir puikią nuotaiką palaikė vedėjas Mindaugas Ponomariovas, daugeliui žinomas kaip televizijos reklamos veidas.

Pagrindiniu BMX dviračių varžybų rėmėju tapo Seimo narys Viktoras Rinkevičius, Manto Bartuškevičiaus sodyba, TŪB „Rinkuškiai“, UAB „Biržų duona“, viešbutis „Tyla“, Assos store, „Stillbmx“, „Mūsų Gojus“, „Juchnos pynutės“, „Rokenbau“, VšĮ „Archeologijos centras“, VšĮ „Pagalbos centras“.

BMX varžybų nugalėtojai ir renginio organizatoriai.

Renginio organizatoriai Danielius ir Žilvinas Kerbeliai sakė, jog šį sezoną varžybų sezonas baigtas. Ar asociacija rengs varžybas kitąmet, nežinia. Tai priklausys ir nuo rajono valdžios požiūrio.

Edita MIKELIONIENĖ

„Biržiečių žodis“

Lino Šilkaičio, Gedimino Jasėno ir Eivydo Adomavičiaus nuotr.

3 komentarų to “Sporto šventėje – akibrokštas rajono valdžiai”

  1. Mokinė parašė:

    Komentuoja Mokytojas,tačiau nė kablelių,nė be gramatinių klaidų rašyti nepavyksta….

  2. Tiesa parašė:

    Ko norėjo tą ir gavo. Valkiūnui nesuteikė galimybės eilinį sykį reklamuotis, rinkiminė banga pradeda įsisiūbuoti, todėl renkasi kiekvienas sau taškus

  3. Mokytojas parašė:

    Gražus renginys,geras pavizdys jaunimui ir vaikams kaip galima leisti laisvalaikį,tobulėti,nešvaistyti laiko veltui,ar blogiems įpročiams.Tik gaila kad rajono valdžia atrodo tokio elementaraus dalyko nesupranta.Šaunuoliai organizatoriai.

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.