Sportas

2018-06-12 | Kategorija: Krašto naujienos

Futbole – pralaimėjimai

Praėjusį penktadienį ir sekmadienį „Širvėnos“ futbolininkams nepavyko išplėšti pergalės.

Penktadienį Jaunimo stadione vyko „Širvėnos“ klubo susitikimas su „Šiaulių 2“ komanda. Stipraus varžovo, šiuo metu turnyrinėje lentelėje užimančio antrąją vietą, įveikti nepavyko. Varžybos baigėsi rezultatu 1:2. Įvartį „Širvėnos“ komandai antrojo kėlinio pradžioje pelnė Mindaugas Zlatkus. Varžovai abu įvarčius pelnė pirmąjį kėlinį.

Sekmadienį svečiuose biržiečiai žaidė su Telšių FC „Džiugas B“ komanda. Varžybos baigėsi rezultatu 2:0 varžovų naudai.

Birželio 17 dieną „Širvėnos“ futbolininkai svečiuose susitiks su Mažeikių „Atmosfera“. Šiuo metu „Širvėna“ turnyrinėje lentelėje užima penktąją vietą.

Motokrose biržiečių pergalės

Biržų mieste, senoje motokroso trasoje šalia aerodromo, šeštadienį vyko Baltijos šalių ir Lietuvos „Cross Country“ čempionatų varžybos. Tarp prizininkų – ir biržiečiai.

Biržuose septintą kartą su pertraukomis vyko geriausių Baltijos šalių lenktynininkų varžybos. Į varžybas atvyko 152 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos. Šie pajėgiausi sportininkai dalyvauja prestižinėse varžybose Europoje bei Pasaulyje. Varžybas organizavo biržiečių klubas „Agaras“.

Varžybose nugalėtojais ir prizininkais tapo biržiečiai. „Kvadro open“ motociklų klasėje II vietą laimėjo Narsutis Balčiūnas. „Kvadro open“ 4×4 iki 750 kub. cm klasėje pirmąją vietą iškovojo Andrius Vaitkevičius.

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.