„Burbuliatorius“ sezoną pradėjo naminiais burbulais

2018-06-01 | Kategorija: Kelionės ir pramogos

Organizatorių nuotr.

Pirmadienį į tradicinį „Burbuliatorių“ Juliaus Janonio aikštėje pakvietė Biržų veiklių mamų klubas. Pučiant naminius burbulus, buvo atidarytas penktasis „Burbuliatoriaus“ sezonas Biržuose.

Prieš dešimt metų pirmąjį „Burbuliatorių“ Vilniuje suorganizavo  Laimikis.lt – miesto žaidimų ir tyrimų laboratorija. Po to organizatoriai rengti „Burbuliatorius“ pakvietė kitus Lietuvos miestus bei lietuvių bendruomenes, gyvenančias užsienyje. Idėja išplito ir prigijo.

2014 metais bendruomenės „Biržai mūsų namai“ narė Indra Drevinskaitė-Žilinskienė sumanė, jog „Burbuliatorių“ tradiciją reikia pradėti ir Biržuose. Miestas suburbuliavo Juliaus Janonio aikštėje ir burbuliuoja jau penktąjį sezoną.

2014 ir 2015 metais „Burbuliatorių“ rengė bendruomenė. Renginiai buvo teminiai. Kas antrą pirmadienį tuo pačiu laiku toje pačioje vietoje žmonės rinkosi smagiai praleisti laiko: pūsti muilo burbulus, bendrauti ir pramogauti. Vyko keramikos, piešimo, kokteilių plakimo, ledų, šokolado, augintinių „Burbuliatoriai“. 2016 metais renginį perėmė Biržų Jurgio Bielinio viešoji biblioteka. Vyko miesto skaitymai. O nuo 2017-ųjų „Burbuliatorius“ rengia Veiklių mamų klubas.

Veiklių mamų klubo vadovė Samanta Pipiraitė sakė, jog burbulai „Burbuliatoriuje“ – naminiai. Mamos žino receptą, pagal kurį verda muilo burbulus. Lazdeles burbulams pūsti taip pat daro pačios.

Į „Burbuliatorius“ daugiausiai ateina mamos, tėčiai, močiutės su vaikais. Ateina ir tie, kurie nenori vieni sėdėti namuose. Vaikai ne tik pučia burbulus, bet ir piešia kreidutėmis, žaidžia badmintoną. Suaugusieji – bendrauja, linksmai, ramiai leidžia laiką. Nors Veiklių mamų klubas pirmąjį „Burbuliatorių“ ketino rengti Antano Dauguviečio parke, kartu paminint Kaimynų dieną, tačiau iš ten šventę teko perkelti į tradicinę vietą dėl uodų. Šventės dalyvius vaišino rėmėjai – UAB „Biržų duona“.

Šiųmečiai „Burbuliatoriai“ tradiciškai vyks kas antrą pirmadienį 18.30 val. Juliaus Janonio aikštėje. Kviečiami visi. Tuo pačiu metu „Burbuliatoriai“ vyksta ir kituose miestuose.

Edita MIKELIONIENĖ

„Biržiečių žodis“

Vienas komentaras to “„Burbuliatorius“ sezoną pradėjo naminiais burbulais”

  1. Indra parašė:

    Sėkmės veiklioms mamoms, tęsiant Biržų burbulų tradiciją. Smagu matyti tąsą to, kas pradėta.

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.