„Agrorodeo“ Dakaro komandos turas per Lietuvą prasidėjo Biržuose

2017-11-19 | Kategorija: Kelionės ir pramogos

,,Agrorodeo“ Dakaro ekipažas Biržuose

„Agrorodeo“ Dakaro komandos turas per Lietuvą prasidėjo Biržuose. Šeštadienio rytą šio miesto gyventojai ir svečiai turėjo galimybę susipažinti su Dakaro lenktynininkais Vaidotu Žala ir Sauliumi Jurgelėnu.

Prie Birutės paminklo biržiečiams pristatytas 2018-ųjų Dakaro raliui parengtas visureigis „Toyota Hilux“. Miesto aikštėje gausų susirinkusiųjų būrį sveikino ekipažo pilotas Vaidotas Žala: „Dakaro lenktynės – sunkus, tačiau jaudinantis nuotykis. Mums svarbus tautiečių palaikymas, todėl džiaugiamės galėdami susipažinti su gerbėjais Biržuose.“

„Susitikimas su Biržų gyventojais šeštadienio rytą buvo įkvepiantis. Nesitikėjome tokio palaikymo ir aktyvaus gyventojų domėjimosi mūsų ekipažo istorija bei lūkesčiais šių metų Dakare. Dėkojame miesto merui, kuris atvyko ir asmeniškai palinkėjo mums sėkmės varžybose“, – kalbėjo ekipažo šturmanas Saulius Jurgelėnas.

Susitikimą su Dakaro komanda suorganizavo pagrindinė ekipažo rėmėja pasaulinėje rinkoje prekiaujanti bendrovė „Agrorodeo“. „Mūsų verslas yra jaudinanti, iššūkių kupina kelionė tarp Vakarų Europos ir Azijos. Mums tai – nesibaigiantis Dakaras. Dalijamės savo ambicijomis, inovacijomis, ryžtu ir komandine dvasia su „Agrorodeo“ Dakaro komandos ekipažu“, – sakė viena turo iniciatorių, „Agrorodeo“ įmonės generalinio direktoriaus pavaduotoja Dalia Lapinskienė.

Biržiečiai sutiko komandą

Gausus būrys Biržų gyventojų renginyje dalyvavo su šeimomis ir įsiamžino su ekipažo komanda. Nuotraukas prie atnaujinto „Agrorodeo“ Dakaro automobilio miestiečiai galės rasti „Facebook“ paskyroje „Agrorodeo Dakar“ .

Iš Biržų V. Žalos ir S. Jurgelėno ekipažas pajudėjo į Joniškį, o sekmadienį Dakaro komandos techniką turės galimybę išvysti Kretingos, Raseinių ir Kėdainių gyventojai. Jau sekančią dieną po turo, pirmadienį, lenktynininkų technika iškeliaus į Prancūziją, kur ir prasidės europietiškų Dakaro komandų kelionė į Peru.

40-ajame Dakaro ralyje V. Žalos ir S. Jurgelėno ekipažas važiuos „Toyota Hilux“ automobiliu, kuriame sumontuotas 5,0 l V8 variklis. Kartu su ekipažu vyksta ir techninės pagalbos sunkvežimis „Scania“, kuriame net 5 tonos automobilio atsarginių dalių ir komandos mantos.

Ateinančių metų Dakaro ralis prasidės 2018 sausio 6 dieną Peru sostinėje Limoje, o baigsis sausio 20 dieną Kordoboje, Argentinoje.

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.