Sidabrinis futbolininkų sezonas

2017-10-10 | Kategorija: Krašto naujienos

Savaitgaliu buvo sužaistos finalinės Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos varžybos. Biržų futbolininkai svečiuose susitiko su „Gargždų Pramogos-SC“ komanda ir ją įveikė rezultatu 8:0. Gargždų futbolininkai dar prieš šias varžybas buvo užsitikrinę čempionų titulą. Biržiečiai šiame sezone tapo sidabrine komanda. Varžybose su Gargždų futbolininkais tris įvarčius pelnė Marius Ligeika, po du – Mindaugas Zlatkus ir Ignas Kurklietis, vieną – Donatas Paulauskas. Gargždų komanda, surinkusi 38 taškus, tapo sezono čempione, biržiečiai surinko 32 taškus ir iškovojo sidabrinius medalius, bronzos medaliai atiteko Kretingos „Minijai“ (28 taškai).

Istorinę pergalę biržiečiai iškovojo 2015 metais, tapę II lygos Vakarų zonos pirmenybių čempionais. 1990 metais įkurtam Biržų futbolo klubui tai buvo pirmoji auksinė pergalė.

Sidabrą biržiečiai iškovoja antrą kartą. Pirmą kartą komanda sidabro medaliais pasipuošė 2001 metais. 2013 metais „Širvėna“ laimėjo bronzos medalius.

Praėjusiame sezone Biržų futbolininkai sėkme nesidžiaugė – liko septintoje vietoje. Tuomet komandos vadovas Vytautas Stanulevičius dėl prasto rezultato kaltino emigraciją (po pirmojo rato į užsienį išvyko net 9 žaidėjai), bendrų treniruočių bei fizinio pasirengimo trūkumą.

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.