Pradedamas šildymo sezonas

2017-10-04 | Kategorija: Krašto naujienos

Biržų rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus 2017 m. spalio 3 d. įsakymu  spalio 4 d. pradedamas 2017-2018 m. šildymo sezonas.

 Šilumos vartotojai, išskyrus savivaldybių institucijų nustatytas įstaigas, kurioms šildymo sezono pradžia ir pabaiga nustatoma savivaldybių institucijų sprendimais, turi teisę nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios ir pabaigos (nepažeidžiant nustatytų higienos normų). Jeigu šilumos vartotojai, turintys teisę nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios ir pabaigos, nusprendžia pradėti arba baigti savo pastatų šildymą kitu laiku negu savivaldybių institucijų nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, jie apie savo sprendimą energetikos ministro patvirtintose Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklėse nustatyta tvarka praneša šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas sprendimą įgyvendina.

Biržų rajono savivaldybės informacija

8 komentarų to “Pradedamas šildymo sezonas”

 1. Nuomone parašė:

  Nereikia cia taip rasineti.Daugelis gauna uz sildyma kompensacijas,Nieks nesako ,kad pigiai mokame.

  • Senjoras parašė:

   Gal kas ir gauna, o mes ne, nors darbo nerandu, sveikata, kaip virš 80m., o amžius dar nepensijinis,- kur dėtis? Neduoda nei kompensacijos šildymui, nei kokios socialinės pašalpos. Dar 2 studentai, nei iš ko pragyvent. Gal kas žinote darbo silpnos sveikatos raštingam, bet savų verslų nesugebančiam sukurti žmogui?

 2. Jonas parašė:

  Tik labai gaila kad šildymo kainos Biržuose didžiausios Lietuvoje,gerokai patuštins nabagu biržiečiu kišenes,daug daugiau nei kitu miestu žmonėms,tai reiškia kad mažiau valgysime ir kitko pirksime,arba į skolas teks bristl.

  • Rinkėja parašė:

   Brangiausių kainų keliu, savivaldybės ir tarybos sprendimu nukeliavo ir butų ūkis bei komunalinis. Kuri sekanti įmonė. Atsikratai įmonių ir rami galva, o būrai tegu moka iš ko nori, ne valdininkų problema.

 3. Mastanti parašė:

  Sveikatos nei uz pinigus nenusipirksi,kai dregme kerta sanariams.Vaikuciams irgi siluma reikalinga.Zinoma,galima buti su 3 storais megztiniais ir 3 kojinemis.Labai protinga,kad paskelbe sildymo pradzia.

 4. Salanti parašė:

  ACIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ,kad prades sildyti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.