Principinė dvikova: „Lietkabelis“ priims „Neptūną“ gausiame sirgalių būryje

2017-10-03 | Kategorija: Kaimynai

Karolio Kavolėlio nuotr.

Iki sidabro medalių „Lietkabelio“ komandą atvedusio Kazio Maksvyčio sugrįžimas į Panevėžį bus pažymėtas neeiliniu žiūrovų dėmesiu. Likus dienai iki rungtynių su Klaipėdos „Neptūnu“, užpildyta daugiau nei pusė „Cido“ arenos tribūnų.

Prognozuojama, kad Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“-LKL) turnyrinės lentelės viršūnėje įsitaisiusių komandų dvikovą stebės kol kas gausiausias žiūrovų skaičius Panevėžyje šį sezoną. Į prieš tai vykusias rungtynes su Utenos „Juventus“ ir Šiaulių „Šiauliais“ rinkdavosi beveik po 3 tūkstančius krepšinio mėgėjų. Iš viso „Cido“ arena per krepšinio rungtynes gali sutalpinti apie 7000 žiūrovų.

„Patekome į užburtą ratą, – žiūrovų palaikymu džiaugiasi „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas. – Kuo daugiau sirgalių ateina, tuo labiau krepšininkai jaučiasi pakylėti ir siekia pergalės visomis jėgomis. Kuo jie geriau žaidžia – tuo daugiau gerų emocijų sukelia. Daugiau džiaugsmo tribūnose, daugiau ir žiūrovų. Kiekvienos „Lietkabelio“ varžybos dabar virsta švente visam miestui“.

Panevėžiečių aistras pakurstė ir šmaikšti rungtynių anonso reklama, kurios šūkis – „Meilė trunka 1,5 metų“. Tiek laiko „Lietkabelį“ treniravo Kazys Maksvytis, į Klaipėdos „Neptūną“ kartu išsivedęs Jurica Žužą, Robertiną Vilimą ir Simą Galdiką. Tokia rungtynių reklama susilaukė didelio dėmesio ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir neprasprūdo pro krepšinio apžvalgininkų bei nacionalinės žiniasklaidos radarą.

Trečiadienio rungtynių tarp „Neptūno” ir „Lietkabelio” pradžia – 18.30 val.

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.