Panevėžyje įvyks didžiausias badmintono turnyras Lietuvoje

2017-10-02 | Kategorija: Kaimynai

Egidijaus Krikščiūno nuotr.

Šeštadienį, spalio 7 d., Panevėžyje įvyks antrasis „Cido“ arenos taurės badmintono turnyras, praėjusiais metais nuskambėjęs kaip gausiausios šios sporto šakos varžybos Lietuvoje. Renginio organizatoriai sako, kad šiemet itin smarkiai ūgtelės dalyvių iš Panevėžio skaičius.

 

„Po praėjusių metų sėkmės, garsas apie Panevėžyje įvykusį turnyrą badmintono bendruomenėje pasklido labai plačiai. Dalyviai itin gerai įvertino organizacinę turnyro pusę, idealias sąlygas žaisti badmintoną „Cido“ arenoje ir netgi lygino turnyrą su organizuojamais Danijoje – vienoje lyderiaujančių pasaulio šalių šioje sporto šakoje. Aukštą lygį išlaikysime ir šiemet“, – pasakojo vienas turnyro organizatorių, Panevėžio badmintono klubo prezidentas Linas Supronas.

 

Pasak jo, šiuo metu dar anksti prognozuoti, ar bus pasiektas praėjusiais metais pasiektas rekordinis 187 sportininkų iš Lietuvos ir užsienio skaičius. Kaip pažymi L. Supronas, dalyvių tikrai bus gerokai virš šimto, o jau dabar aišku, kad į turnyrą susirinks itin daug panevėžiečių. Jeigu praėjusiais metais jų dalyvavo 12, šiemet šis skaičius bus viršytas du ar tris kartus. Varžybose tikimasi išvysti ir vos prieš metus Panevėžyje badmintono treniruotes pradėjusius miesto vaikus.

 

Pernai net penki Panevėžio badmintono kluboatstovai tapo prizininkais. Vyrų C grupės vienetų varžybose aukso medalį iškovojo Paulius Umantas, bronzą – Aurimas Meškinis.Vyrų C grupės dvejetų finale susitiko dvi poros iš Panevėžio – nugalėtojais tapo Bronius Matelis ir Arūnas Smalskis, o Aurelijus ir Paulius Umantai liko antri.

 

Turnyras, prie kurio organizacijos taip pat prisideda Panevėžio miesto savivaldybė ir „Cido“ arena, vyks devyniose aikštelėse. Kaip ir praėjusiais metais, į turnyrą atvyks Latvijos sportininkai, laukiama ir stipriausių mūsų šalies atstovų.

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.