Biržų komunalinis ūkis perėjo į kitas rankas

2017-09-08 | Kategorija: Krašto naujienos

Rugpjūčio 28-oji buvo paskutinė Biržų komunalinio ūkio direktoriaus Alfrido Jozėno darbo diena, nuo šiol jis laisvai samdomas darbuotojas. Bendrovės Biržų komunalinis ūkis kontrolinį akcijų paketą, 66 procentus, nupirko grupės „Ecoservice“ bendrovė „Ecoservice projektai“. Likusi akcijų dalis, 34 proc., priklauso Biržų rajono savivaldybei.

Prieš trejus metus Biržų komunalinis ūkis pralaimėjo šaligatvių valymo konkursą. Pasiūliusi mažesnę kainą, konkursą laimėjo bendrovė „Aukštaitijos būstas“. Visai neseniai komunalininkai pralaimėjo ir atliekų surinkimo ir išvežimo konkursą. Pasak A. Jozėno, atliekų vežimas sudarė 40 proc. bendrovės pajamų. Baimindamiesi, kad bendrovės neištiktų Biržų pieninės likimas, darbuotojai sutiko parduoti akcijas bendrovei „Ecoservice projektai“, kuri laimėjo atliekų surinkimo ir išvežimo konkursą.

„Biržiečių žodis“

6 komentarų to “Biržų komunalinis ūkis perėjo į kitas rankas”

 1. koks skirtumas parašė:

  Kokia Birzu valdzia, taip ir gyvename…

 2. rinkėja parašė:

  Gerą dirvą įmonių naikinimui ponios Irena su Stase išpureno. Dabar belieka tik dabaigti. Kiek tai kainuos niekam neįdomu.Duok dieve, gal ne dvigubai kaip šiluma. Nusimato nauji struktūriniai pakeitimai turbūt. Gražiai skambėtų- Pasvalio rajono Biržų seniūnija. Nebebus įmonių, nebereiks ir jūsų, gerbiamieji valdininkai.

  • Petras parašė:

   Išsimiegokit, gerbiama rinkėja. Jokios dirvos niekam purenti nereikėjo. Dabartiniai rajono vadovai, tarybai pritarus, pardavė turėtas akcijas, nes jų buvo tik 34 procentai. Savivaldybė jokios įtakos Komunaliniam ūkiui su tiek akcijų daryti negalėjo. Todėl reikėjo arba parduoti turimas akcijas, arba nupirkti daugiau, kad savivaldybė valdytų daugiau kaip pusę visų akcijų.

   • rinkėja parašė:

    Labai jau įdomu, kokią įtaką savivaldybė daro, turėdama 100 proc. akcijų? Tikrai prajuokinot, ačiū labai 🙂

 3. Biedris parašė:

  Atgyvena,-taip galima vadinti SELONIJĄ..Komunistiniai laikai atėjo,viskas tikrinama,o gal dar triusikų dydį parašyti?

 4. Biedris parašė:

  Savivaldą atiduokim Kaunui,kam tokie valdininkai jeigu visi projektai Biržuose žlugdomi?Kaune žino kaip sutvarkyti valdymą,kokius specialistus priimti ,kaip pareikalauti ,netinkamus atleisti.Biržuose -mafija ir vagys.

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.