Kavos aparatų gamintojų top 5

2017-03-19 | Kategorija: Verta žinoti

Pats geriausias rytas prasideda mėgstamiausios kavos puodeliu. Rodos, kad gerą kavą gali paruošti tik ilgametę patirtį sukaupęs barista, tačiau norėtųsi kasdien mėgautis tokia pat gardžia kava, kaip ir kavinėje. Puikią kavą galima pasiruošti ir namuose – tereikia kavos aparato, kad būtų galima mėgautis puikia espresso, latte macchiato bei kitomis puikiomis kavomis vos nubudę!

Pradėjus ieškoti kavos aparato, paiešką palengvina žinojimas, kurių gamintojų prekės ženklai yra patikimiausi ir populiariausi. Pateikiame labiausiai pripažintų kavos aparatų gamintojų penketuką, kad išsirinkti būtų šiek tiek lengviau.

Bosch. Šie kavos aparatai vertinami kaip vieni geriausių. Dėka naujausių technologijų, šis gamintojas sugebėjo sukurti tokius kavos aparatus, kuriais paruošta kava prilygsta meistriškiausio baristos paruoštam gėrimui. Be to, šių aparatų dizainas puikiai pritaikomas kiekvienoje virtuvėje. Bosh siūlo visą įvairovę kavos aparatų – nuo atliekančių bazines funkcijas iki įvairesnę kavos gėrimų įvairovę siūlančių ir prabangesnių.

Bosch kavos aparatai puikiai tiks tiems žmonėms, kurie trokšta mėgautis kava iš šviežiai sumaltų kavos pupelių. Be to, pats gamybos procesas itin paprastas – tereikia paspausti vos vieną mygtuką. Dauguma Bosch kavos aparatų modelių paruoš tiek stiprią espresso, juodą, tiek švelnesnio skonio kavą su pienu – cappuccino bei latte macchiato. Didelis privalumas, kad dauguma Bosch kavos aparatų modelių turi automatines nukalkinimo ir valymo programas – dėl to kavos aparato priežiūra taps lengvesnė.

Vienas iš esminių Bosch kavos aparatų išskirtinumų – įmontuota aromaDouble Shot funkcija, kuri padės užtikrinti kuo tyresnį kavos skonį, nejaučiant jos kartumo. Naujuose modeliuose įmontuotas patogus LCD ekranas, kuris palengvina valdymą: padeda greitai ir lengvai pasirinkti norimą kavos gėrimą, jo stiprumą.

Philips. Šie kavos aparatai garsėja savo keramikiniais malūnėliais, kurie neleidžia perkaitinti pupelių, todėl pridegusios kavos kvapas visiems laikams gali būti pamirštas. Be to, tokie malūnėliai užtikrina ilgesnį aparato gyvavimo laikotarpį bei žymiai mažesnį triukšmą virtuvėje. Gamintojas siūlo įvairius kavos aparatų modelius: nuo tų, kurie vieno mygtuko paspaudimu pagamins puodelį espresso, iki tų, kurie paruoš du kavos gėrimus vienu metu ar gėrimus su pienu vienu mygtuko paspaudimu. Šiek tiek prabangesni Philips kavos aparatai turi atminties funkciją, kuri suteikia galimybę išsaugoti kiekvieno gėrimo gaminimo trukmę ir stiprumą, tokiu būdu galėdami mėgautis puikia kava vos vienu mygtuko spustelėjimu. Automatiniai šio gamintojo kavos aparatai gamina espresso vienu mygtuko paspaudimu, o naudojant pieno putų plakiklį arba integruotą pieno sistemą, galima lengvai paruošti norimus kavos su pienu gėrimus.

Siemens. Šis kavos aparatų gamintojas siūlo ir pačius paprasčiausius kavos aparatus, puikiai atliekančius savo funkcijas, ir itin prabangius, sukurtus itin reikliems kavos gurmanams. Visi Siemens kavos aparatai gali pagaminti kelias skirtingo stiprumo kavas, todėl jie tiks tiek mėgstantiems stiprią, tiek silpnesnę kavą. Galingi kapučinatoriai padės pagaminti puikią kavą su puta be jokio vargo. Tereikia kapučinatorių įmerkti į pieną ir spustelėti garų mygtuką. Taip pat Siemens kavos aparatai garsėja ceramDrive sistema, kurios pagalba keramikinis malūnėlis geba sumalti būtent tiek pupelių, kiek reikia pagaminti norimo stiprumo kavą. Jokio kavos kartumo ar degėsių prieskonio nėra. Siemens gaminiai geba parinkti tinkamą vandens temperatūrą, kad paruošta espresso kava būtų tobula. Siemens aparatuose esantis TFT ekranas užtikrina labai paprastą aparato valdymą. IndividualCup funkcija leidžia pasirinkti norimos kavos kiekį – mažą, vidutinį arba didelį. Taip pat visiškai automatiniuose aparatuose integruoti tylūs Premium klasės keramikiniai malūnėliai, užtikrinantys tinkamą pupelių sumalimo lygį ir ilgesnį malūnėlių tarnavimo laiką. Didžiulis privalumas – dauguma Siemens kavos aparatų turi automatinę praplovimo funkciją, todėl itin paprasta rūpintis aparato švara, kuri garantuoja ir ilgesnį tarnavimo laiką. Atėjus laikui aparatą nukalkinti ar išvalyti, aparatas pats apie tai perspėja. Svarbiausia pasirūpinti kavos tirščių likučiais bei išvalyti cappuccino sistemą.

DeLonghi. Ko gero beveik kiekvienas tikras kavos mėgėjas yra girdėjęs šio gamintojo pavadinimą. Tai patrauklaus dizaino kavos aparatai, turintys nerūdijančio plieno katilus, du atskirus termostatus. Gėrimo stiprumą ir kiekį galima pasirinkti patiems. Aparatus itin lengva valyti ir prižiūrėti. Kaip ir dauguma kavos aparatų gamintojų, DeLonghi siūlo ir kapsulinius, ir automatinius kavos aparatus, gaminančius espresso kavą vienu mygtuko paspaudimu, ir prabangius automatinius aparatus su daugybe funkcijų ir galimybe pasigaminti gėrimus su pienu. Išskirtinis šio gamintojo kavos aparatas yra DeLonghi „Esam 6900.M“ Primadonna Exclusive, kuris leidžia mėgautis ne tik įvairiausiomis kavomis, bet ir karštu šokoladu.

Melitta. Šie kavos aparatai pasižymi išskirtiniu dizainu, prabanga ir yra labiausiai tinkami išrankiems kavos mėgėjams. Caffeo aparatų linija skirta namams, tačiau kartu šie gaminiai yra ypač galingi ir patvarūs. Aparatų dizainas leidžia juos derinti prie įvairaus interjero. Dauguma Melitta aparatų turi galingą virimo bloką su pre-brewing sistema. Tai reiškia, kad kavos pupelės prieš kavos virimą yra sudrėkinamos, todėl atsiskleidžia geriausios jų savybės, o paruošta kava yra ypatingai skani. Dauguma Melitta aparatų turi patogius valdymui padedančius ekranėlius, todėl perprasti jų naudojimą tikrai nesudėtinga. Šio gamintojo kavos aparatai turi kombinuotą garinį plaktuvą, kurio dėka suplakama itin standi pieno puta.

 

 

Vienas komentaras to “Kavos aparatų gamintojų top 5”

  1. Pensininkas parašė:

    Nusiperki pigiausios maltos akcijinės kavos "Maximoje", užsiplikai puodelyje, šliūkšteli pieno (jei turi) ir mėgaujiesi, mėgaujiesi prabangiu skoniu…

Rašykite komentarą

Gerbiami komentatoriai, primename, kad komentaruose draudžiama skleisti šmeižtą, dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui; taip pat draudžiama kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu, raginama prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką, skatinama kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę, kurstomas karas ar neapykanta.

Primename, kad netinkamo turinio komentarai gali užtraukti administracinę ir/arba baudžiamąją atsakomybę, o duomenys apie tokius komentatorius perduoti teisėsaugos institucijoms, kaip tai numatyta LR teisės aktuose.

Taip pat netoleruosime keiksmažodžių ir vulgarių dviprasmybių.

Kviečiame komentuoti, bet reikškite savo nuomonę kultūringai. Gerbkime vieni kitus.